Bakireliğim vermenin mutluluğu içerisindeyken

Bakireliğim vermenin mutluluğu içerisindeyken

Yeni taşındığımız semte yepyeni arkadaşlıklardan çok cevremdeki sevgililere takılıyordu gözüm bu vakte civarı benim hiç sevgilim olmadı erkek dostum meydana gelmediği amaçlı cinsel ilişki deneyimim hiç yoktu kıyı kenarında bankta yerleşik keyif içinde çevreyi incelerken dikkatini çektiğim erkek yanıma geldi beraber bir birşeyler içmeye çağrı etti bende kırmadım beraber gittik kafeye adamın ilgisi bana çok artınca huzurlu davrandım

Birlikte yürümeye başladık . Beni Pınarkent dediği kıyı bölümüne gerçek götürüyordu . Sevgilim olup olmadığını sorduğunda , ona olmadığını söyledim . Bunun üst kısmına , benim benzeri güzel bir kızın sıcaklığa gereksinimi meydana geldiğini ifade etti . Az evvelki Ahmet Bey`den yapıt kalmamış , bana meydana gelen alakasının dozunu iyice arttırmıştı .

Bu beni sıkmıyor , ancak belli bir zaman heyecanlandırıyordu . Kontrolumu iyice kaybetmiş , ipi Ahmet Bey` in eline byrakmıştım . Ansızın bire bana yaklaşarak ellerimden tuttu . Ona hiçbir cevap veremiyor , ağzımı dahi açamıyordum . Dizlerim titrer olmuştu . Sonrasında , elimi bırakarak , elini belime doladı . Kıpkırmızı kesilmiştim .

Ellerini belimde gezdiriyor , oraları okşuyordu . Elleri ağır ağır kalçalarıma gerçek iniyordu . Dar kotumun üzerinden kalçalarımın okşanması beni iyice heyecanlandırmıştı . Soluk alışverişim iyice hızlanmıştı . Bana , hoşuma gidip gitmediğini sordu . Hoşuma gittiğini başımla işaret edebildim .

Bu onaylamayla beraber bana ek olarak huzurlu davranmaya başladı . Beni sahilde yer alan inşaat halindeki kulübelerden birine götürüyordu . Ona bakire olduğumu söylediğimde , endişelenmemem gerektiğini ve herşeyi ona bırakmamı ifade etti . Tam biz içeri giriyorduk ki , lise öğrencisi zannettiğim 2 sevgili yanımızdaki inşaattan çıktılar .

Bizi öyle gördüklerinde , yüzlerindeki gülümsemeyi hiç unutamyyorum . Her neyse , içeri girdik . İçeri girer girmez , Ahmet üzerimdeki montu çıkardı . Elleriyle vücudumu okşarken , dudaklarıyla dudaklarımı öpüyordu .
Bir zaman ardından , üzerimdeki boğazlı kazağı yukarıya gerçek sıyırarak sütyenimi çıkardı ve memelerimi özgür bıraktı Meydana çıkan memelerimi avuçluyor , onları iştahla yalıyor ve meme uçlarımı ısırıyordu . Kendimi iyice kaybetmiştim . Bana yapılmış olan birşeyler , beni benden alıp götürüyordu .

Ahmet` in ağzı ağır ağır aşağılara iniyor , kadınlığıma gerçek ilerliyordu . Nihayetinde vücudumu sıkıca saran kotumun düğmelerini açarak kotumu aşağıya gerçek sıyırdı . kadınlığımı minicik kilotumun üzerinden okşuyordu . Derken ansızın bire kilotumu aşağıya gerçek sıyırdı . Hemen hazinem tamamıyla gözlerinin önündeydi .

Bir zaman kadınlığımı yalayarak , benim kuvvetli bir biçimde boşalmamı sağladı . bu sırada kalçalarımı da ihmal etmiyor , yuvarlaklıklarımı da okşuyordu . Sonrasında kalçalarımı da bir zaman yaladıktan ardından önümde doğruldu ve pantolonunun fermuarını aşağıya indirerek aletini özgür bıraktı . Beni önünde eğerek , aletini yalamamı emretti .

Yorum yapın