Önce dokunuşlar la azdırdım sonra kaydım

Önce dokunuşlar la azdırdım sonra kaydım

Üzerinden çok yıllar geçtiği amaçlı çekinmeden size yazacağım hikayemi o zamanlar azgın dönemlerimdi sikecek kimseyi de bulamayınca evdekine gözü diktim birlikte kimse nin meydana gelmediği haneye gittik orada masajla yakınlaşmaya başladık doğrudan istesem vermez belkide karşın çıkardı ama onu yere yatırıp masaj uydurma sebebi ile okşayarak kıvama getirdim sonra çıkartıp aletimi ağzına dayadım

Ben de bunu vesile bilip arkasından gittim . O tam içeri girdiki bende anında arkasından içeri girdim , bana sırtıma basmasın söyleyerek yere surat üstü uzandım ve belim ağrıyor hadi sırtıma bas dedim oda ne olduğunun farkında olmadan ayaklarıyla sırtıma basmaya çalıştı . Derken siskim kalkmaya başlamışti ki bu defa sırt üstü taıp birazda göğüslerime basmasını söyledim oda aynen inşa etti .

Acıtmam dedim…Daha sonra kardeşime çok sıkı meydana geldiğini söyleyerek ben de ona aynısını inşa etmeye hüküm verdim oda tamam diye konuştu ama sırtının ağrıyabileceğini ifade etti . Bende acıtmam dedim . Neyse surat sütü uzandı ben de ilk öncesinde sırtının ağrımaması amaçlı öncesinde belli bir süre masaj yapsam sıkı olabilir dedim . Oda tamam diye konuştu . Ben ilk öncesinde omuzlarını sonra ağır ağır aşağılara gittim oda halen neler olduğunun farkında değildi . Ben sonra onun görmeyeceği biçimde sikim çıkarttım ve gözünü kapatmasını söyledim oda niçin diye sorduğunda bir surpiz yapacağımı söyledim .

O da tamam diye konuştu ve oturmasını söyledim oda oturdu ve ben önüne geçip sikim tam ağzına yapıştıracaktım ki gözlerini açtı ve ansızın sikimi ağzında görünce ilk öncesinde ürktü ve sonra sesini çıkartmadan öylece baktı , ben de ağzına almasını söyledim ancak onun midesinin almadığını anladım . Ancak ben yinede kardeşimi sikmeye kararlıydım ve ağzına zorlukla soktum ve oda hala acemi meydana geldiği amaçlı dişleri hemen hemen sikimi parçalayactı .

Ben sonra bütün vücudunu emerek ammına civarı geldim ve amınıda doyasıya yaladım . Ve sonra götünü yalamaya başladım ve parmaklarımı kullanaral göt deliğini genşlettim . Sikimi göt deliğine dayadım , sonra ağır ağır sokmaya çalıştım ve tamamını götüne soktum . O sırada kardeşimin gözlerinden yaşlar geldiğini gördüm . Ama ben aldırmadım bütün döllerimi boşaltana civarı siktim ama doymadım .

Yorum yapın